Menu Zamknij

NASI PARTNERZY

Firma ALAB Laboratoria to ogólnopolska sieć najnowocześniejszych laboratoriów diagnostycznych w Polsce oferująca najszerszą ofertę ponad 2 500 badań diagnostycznych: od podstawowych takich jak: morfologia krwi, analiza ogólna moczu czy badania poziomu hormonów tarczycy po wysokospecjalistyczne testy na nietolerancje pokarmowe, markery nowotworowe, badania genetyczne, badania prenatalne, diagnostykę autyzmu, boreliozy czy alergii. Innowacyjne kluby fitness otwarte 24/7. Stała, niska cena karnetów, nowoczesny sprzęt, zajęcia grupowe w cenie karnetu i duża przestrzeń do ćwiczeń.

BodyBoom to polska marka kosmetyczna, która jako pierwsza wprowadziła na europejski rynek naturalny peeling kawowy. Dzięki zawartości najwyższej jakości składników, unikalnej formule i skutecznemu działaniu antycellulitowemu peelingi kawowe BodyBoom z sukcesem podbiły serca kobiet, szybko stając się bestsellerem sprzedaży w cenionych drogeriach i perfumeriach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Marka ciągle rozwija swój asortyment o nowe, innowacyjne i naturalne produkty. Obecnie, oprócz wielu zniewalających wersji zapachowych peelingów kawowych, dostępne są również akcesoria i kosmetyki, takie jak antycellulitowe masło czy truskawkowy balsam do ciała.


Marka Gym Hero® powstała w 2015 roku, w Polsce. Od początku marce Gym Hero®przyświecała idea motywowania do działania i wspierania w osiąganiu wyznaczonych celów, poprzez zaspokojenie naturalnych potrzeb odbiorców jakimi są estetyczny design i wysoka jakość odzieży i akcesoriów sportowych, gwarantująca komfort treningu.


Klinika HB to miejsce, gdzie poprzez fizjoterapię oraz łagodne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej uwolnisz się od napięć, dolegliwości bólowych oraz zadbasz o swój wygląd zewnętrzny. Ta placówka to także jedyna klinika fizjoterapii w Polsce, która z tak dużym zaangażowaniem zajmuje się rehabilitacją dna miednicy.

Stowarzyszenie Rembertów Bezpośrednio – Nasze motto to “Myślę, więc działam”. można je uściślić, że myślę o swojej dzielnicy i działam na jej korzyść. Jesteśmy mieszkańcami Rembertowa aktywnie uczestniczącymi w życiu dzielnicy. Animujemy sąsiedzkie aktywności. Działamy w samorządzie. Wydajemy niezależną gazetę. Tworzymy największą w dzielnicy społeczność w internecie. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i gotowi do współdziałania.